MEDS Workshop Silesia Revival 2021

Każdy przejaw aktywności związanej z rozwojem biznesu, promowaniem nowoczesnego designu oraz wspieraniem różnorodnych aspektów szeroko rozumianej kultury znajdzie w Tichauerze doskonałą przestrzeń do zaistnienia, wzrostu i emanacji. Jesteśmy pomocni w organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć – zarówno tych lokalnych, jak i tych międzynarodowych. Najlepszym przykładem takich działań jest organizacja Międzynarodowych Warsztatów Projektowych MEDS Workshop Silesia Revival 2021, które odbyły się w sierpniu 2021 r. na terenie naszego browaru
 

Kompleksowa obsługa

Zapewniamy pełne zaplecze techniczne, technologiczne, gastronomiczne i organizacyjne. Dbamy o każde wydarzenie – od przygotowania przestrzeni, przez menu szefa kuchni, po oświetlenie, nagłośnienie oraz mapping 3D.

Eventy

Aura nowoczesności i szacunek dla tradycji, elegancja i  pozytywna energia to pierwsze wrażenia, którymi dzielą się z nami wszyscy Goście odwiedzający nasz browar.

3000/400/300

3000 osób w plenerze, 400 osób w sali Industrialnej, 300 samochodów na parkingu – to cyfry dedykowane dużym wydarzeniom. Dysponujemy największą na Śląsku, zrewitalizowaną postindustrialną przestrzenią eventową o powierzchni 1600 m2.

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, klientów biznesowych i indywidualnych. Organizujemy konferencje, imprezy integracyjne, towarzyskie i prywatne. Jest wiele okazji, żeby świętować. Szczegóły znajdziecie Państwo w naszych ofertach: dla agencji eventowych / klientów biznesowych / osób indywidualnych.