Zapraszamy Cię do naszego świata

Sercem naszego Miejsca na Ziemi jest Tichauer Restaurant, wysokiej klasy restauracja wraz z przestrzeniami eventowymi idealnymi do organizacji spotkań zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Pełne zaplecze gastronomiczne z autorskim podejściem do gastronomii i dbałością o najwyższą jakość. Powierzchnia sali to 270 m2 wyjątkowej i urokliwej przestrzeni, gdzie jednocześnie możemy ugościć 100 osób.

Jedyne takie miejsce...

W przestronnych poprzemysłowych wnętrzach, surowe piękno produkcyjnych hal kontrastuje z czerwoną cegłą stuletnich murów, a drewno użyte przez pierwszych budowniczych wspaniale wchodzi w dyskurs z nowoczesnymi betonowymi fakturami. Artefakty przeszłości stanowią wspaniałe tło dla prezentacji nowoczesnej sztuki pochodzącej z naszej Tichauer Art Gallery. A wszystko to otulone cudownymi aromatami naszych potraw i subtelną dbałością o przemyślane szczegóły...
 I nawet opalany sezonowaną buczyną piec ma tu swoje imię.

Nasza kuchnia

 
Serwujemy dania inspirowane różnorodnymi tradycjami kulinarnymi całego świata. Znajdziecie tutaj zarówno dania wegetariańskie, jak i tradycyjne potrawy rodem z Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Stanów Zjednoczonych.
Potrawy á la Carte świetnie komponują się ze świeżością Piwa Tichauer, a szef kuchni w porze lunchu od poniedziałku do piątku zaprasza na danie dnia.

Zorganizujemy każdą uroczystość

Restauracja dysponuje również salą "Industrialną". 400 m2 unikalnej przestrzeni dzielonej pomiędzy parter i antresolę, wymarzonej do organizacji rodzinnych uroczystości lub firmowych bankietów,  salonów ekspozycyjnych i kameralnych koncertów.
Obiekt pomieści do 200 osób w układzie zasiadanym, oraz do 400 osób w układzie mieszanym; do wyposażenia należą dwa bary, niezależne zaplecze kuchenne oraz scena wraz z oświetleniem. Ponadto znajdziecie tam Państwo przedsionek recepcyjny, bawialnię dla dzieci, szatnie i toalety.
Korzystaj, smakuj, baw się!

Tort Agrestowy

Naszym deserem koronnym jest tort agrestowy. Na kruchym cieście, pokrytym puszystą bezą i migdałami, w otoczeniu bitej śmietany, ukrywają się słodkie, orzeźwiające owoce agrestu. Po śląsku na agrest powiemy wieprzki albo sztachloki.

Nowe życie browaru

Współczesny Browar Obywatelski to urokliwe i tętniące życiem miejsce, które przyciąga swym urokiem i nastraja do smakowania życia. Zawsze warto tutaj zajrzeć – rozgościć się w Tichauer Restaurant, ugasić pragnienie doskonałym piwem i skosztować specjałów szefa kuchni. Po drugiej stronie okazałego dziedzińca koniecznie trzeba odwiedzić Tichauer Art Gallery, gdzie w klimatycznych wnętrzach można obcować ze sztuką i uczestniczyć w spotkaniach autorskich i wernisażach. W okazałym budynku słodowni  mieści się Tichauer IT Loft Park gdzie znalazło swą siedzibę wiele firm. Na parterze podziwiać można unikalną salę, która może pomieścić jednocześnie ponad 1000 osób. Jest to miejsce, w którym organizowane są masowe imprezy, eventy i koncerty w ramach projektu Tichauer Music.

KONTAKT
Restauracja – rezerwacja stolików
Tel.: 601 890 964