FORMULARZ KONTAKTOWY


* - Pola oznaczone gwiazką są wymagane.
Eventy
Tel. 604 165 459, e-mail: eventy@tichauer.pl
Godziny otwarcia galerii
poniedziałek-piątek: 12:00-21:00 sobota-niedziela: 9:00-21:00
Maja Machaj
Obsługa galerii
Tel. +48 603 159 533 gallery@tichauer.pl
Rafał Kost
Prokurent
Tel. +48 728 833 709 r.kost@itloftpark.pl
Małgorzata Bończyk
Księgowość / Kadry
Tel. +48 663 444 500 m.bonczyk@browarobywatelski.pl
Robert Kwiatek
Kierownik Marketingu
Tel. +48 607 104 104, r.kwiatek@tichauer.pl
Paweł Mizia
Grafik projektant
+48 501 777 020, p.mizia@tichauer.pl
Łukasz Dawidowicz
Specjalista ds. Social Mediów
Tel. +48 601 889 377, marketing@browarobywatelski.pl
Biuro nieruchomości
+48 32 323 00 20
Joanna Habryka
Kierownik Działu Sprzedaży
Tel. +48 601 140 194, j.habryka@browarobywatelski.pl
Aneta Kaczmarczyk
Doradca techniczno-handlowy
Tel.+48 661 030 926, posciel@browarobywatelski.pl
Iwona Młocek-Smyrek
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel:. +48 608 391 952 E-mail: i.mlocek@tichauer.wasabistudio.pl
Agnieszka Młocek
Specjalista ds. obsługi klienta
Tel.: +48 882 016 256 E-mail: a.mlocek@tichauer.wasabistudio.pl
Restauracja – rezerwacja stolików
Tel.: 601 890 964
Marta Łakota
Asystentka Biura Zarządu
Tel.: +48 601 888 622, 32 323 00 20 biuro@browarobywatelski.pl
Anna Rakoczy
Obsługa klienta niemieckojęzycznego
Tel. +48 601 890 967 a.rakoczy@browarobywatelski.pl
Beata Milczarczyk
Kierownik produkcji
Tel: +48 601 874 401 b.milczarczyk@browarobywatelski.pl
Norbert Przechrzta
Dyrektor ds. Technicznych
Tel. +48 601 156 619 n.przechrzta@browarobywatelski.pl
Paweł Baranowicz
Prezes Zarządu
Tel. +48 601 890 283 p.baranowicz@browarobywatelski.pl
Anna Będkowska
Wiceprezes Zarządu
Tel: +48 728 833 723, a.bedkowska@tichauer.pl