IT Loft Park w Browarze Obywatelskim

to atrakcyjna przestrzeń biurowa stworzona z myślą o Firmach, które potrzebują dogodnych warunków do transferu nowoczesnych technologii oraz innowacyjnego know-how w dziedzinie oprogramowania, multimediów, marketingu i usług technicznych. To miejsce dla firm zainteresowanych prestiżowymi i oryginalnymi przestrzeniami dla organizowania swoich siedzib, dla kancelarii prawniczych czy biur architektonicznych. Tu chce się oddychać, myśleć i pracować.

Nasza siedziba

Nasza siedziba jest świetnie skomunikowana z sąsiadującymi aglomeracjami dzięki węzłom drogowym E75/S1/44 oraz autostradom A1 i A4. W odległości raptem 400m zlokalizowany jest dworzec PKP Tychy Główne (a w linii prostej znacznie bliżej – widać go z okien naszych biur).

Unikatowy charakter

Ambicja i kreatywność charakteryzują Browar Obywatelski od 1897 roku. Cenimy zrównoważone podejście do pracy i życia społecznego. Unikatowy charakter naszego IT Loft Parku tworzy postindustrialna zabudowa, kompleksowo poddająca się charakterowi i rytmowi pracy związanej z nowoczesnymi technologiami.

Park nowoczesnych technologii

Park nowoczesnych technologii zaprasza najemców zarówno korporacyjnych jak i kameralnych. Oferujemy specjalistyczne pracownie i laboratoria, a także biura od 20 m2 do 1600 m2 (typu loft). Działają u nas firmy branży technologicznej, IT, projektowej, finansowej i w zakresie marketingu. Park oferuje szereg usług dodatkowych i unikatową przestrzeń pracy i rozwoju.