Browar Obywatelski – Siedziba marki Tichauer

Szanowni Partnerzy Biznesowi,

Mamy zaszczyt zaprosić Was do współpracy z Tichauer – marką promującą PIĘKNO we wszystkich jego wymiarach. Nasza siedziba – odrestaurowany kompleks budynków dawnego Browaru Obywatelskiego, to nie tylko historyczne miejsce, ale także prawdziwy "Browar Sztuki". Pragniemy podzielić się z Wami planami i doświadczeniami związanymi z rozwojem tego miejsca.

Nasza architektura, będąca połączeniem postindustrialnego dziedzictwa i nowoczesnego designu, inspiruje do działania. Tutaj, w tych zabytkowych murach, praca nad przyszłością nabiera nowego znaczenia.

To przestrzeń, gdzie można rozwijać i eksponować swój pomysł na biznes. Odnajdziecie tutaj Państwo zarówno wyjątkowe przestrzenie biurowe, jak i imponującą galerię sztuki – Tichauer Art Gallery, a w Tichauer Restaurant, naszej restauracji o światowym standardzie, możecie Państwo poczuć atmosferę wyjątkowego miejsca, które propaguje wyszukany styl życia. Siedziba marki Tichauer nie jest tylko pięknym miejscem, to źródło energii bijące tu od ponad 120 lat. To nie tylko budynek, ale także historia, – twórcze działanie wielu pokoleń ludzi pracujących w tym miejscu.

Zwracamy się do Państwa z propozycją podjęcia współpracy w oparciu o rozwijane przez nas w tym miejscu linie biznesowe:
1. Galeria Sztuki Tichauer Art Gallery – 20 000 m2 powierzchni wystawienniczych, miejsce uznane w świecie polskiej sztuki, gdzie odbywają się wystawy sztuki najwyższej próby – Beksiński, Dwurnik, Duda-Gracz czy Siudmak.
2.  Tichauer Restaurant – klimatyczne wnętrza, sala na 60 osób, możliwość organizacji dużych imprez w przestrzeniach odrestaurowanego Browaru Obywatelskiego.
3. Tichauer Piwo – przywrócenie do życia marki piwa, które produkowane było tutaj już 120 lat temu
4. Tichauer Events – organizacja wydarzeń kulturalnych, takich jak: koncerty w salach browaru, widowiska plenerowe na dziedzińcu kompleksu, eventy firmowe i inne.   
5. Tichauer IT LoftPark – możliwość wynajęcia przestrzeni biurowych w odrestaurowanych budynkach Słodowni i Warzelni. Gorąco zachęcamy również do współtworzenia tego wyjątkowego miejsca – poszukujemy partnerów w zakresie rewitalizacji imponujących przestrzeni budynku byłej Leżakowni, w której projektowane są przestrzenie ekspozycyjne i biurowe w ramach Centrum Biznesu.

Wspierając Tichauera, przyczyniacie się Państwo do utrzymania i rozwijania dziedzictwa his dla przyszłych pokoleń.

Jak pisał Fiodor Dostojewski, "Piękno zbawi świat". Dlatego zachęcamy do wsparcia naszych działań  - nie tylko jako marki, ale jako idei propagowania piękna i dziedzictwa kulturowego. Razem możemy tworzyć coś wyjątkowego – coś, co przetrwa dla dobra przyszłych pokoleń.

Dołączcie do naszej społeczności, która nie tylko czerpie z historii, ale także współtworzy przyszłość. Razem możemy osiągnąć więcej.